O MNĚ

AHOJ, TADY TOM

Kreativec se srdcem dobrodruha,
věčný optimista a idealista, který na sobě musí vše vyzkoušet a jde si svojí vlastní cestou... 

PŘEČTI SI PŘÍBĚH

Před několika lety jsem se rozhodl změnit svůj životní styl. Život plnej alkoholu, neřízenýho přejídání a nepravidelnýho denního režimu mě už hodně unavoval. Na základě toho jsem podstoupil dietologickej program, díky kterýmu jsem zhubl přes 20 kilo za 2 měsíce. Byl to celkem masakr a se zdravím to nemělo nic moc společnýho.

Po týhle zkušenosti jsem během následujících dvou let absolvoval spousty rekvalifikačních kurzů, workshopů i seminářů a zdravýmu životnímu stylu jsem naprosto propadl. Díky tomu jsem získal dostatek informací ohledně součnýho přístupu ke zdraví.

Nebyl jsem z toho ale moc nadšenej, protože současnej přístup ke zdraví mi přijde moc vědeckej, složitej a nepřirozenej. Proto jsem hledal různý alternativy a vyzkoušel jsem toho fakt hodně.

Paleo strava, RAW strava nebo LCHF mi nejsou vůbec cizí. Nakonec jsem ale objevil holistický přístup tradičních východních medicín a ten mě naprosto oslovil. Dneska už se inspiruju hlavně tradiční čínskou medicínou a ajurvédou.

Díky těmto medicínám jsem pochopil, že každej můžeme objevit svůj jedinečnej zdravej životní styl, kterej nás bude bavit. A tohle svoje uvědomění dnes šířím dál.

SLEDUJ MĚ

OZVI SE

Tvé osobní údaje použiji pouze pro účely vyřešení tohoto dotazu. Zásady zpracování osobních údajů