Konzultace

Pomůžu Ti v sobě objevit energii k životním změnám,
které prospějí nejen Tvému zdraví.

Je tohle Tvůj příběh?

Nedaří se Ti naleznout životní styl, díky kterému žiješ zdravý, šťastný a naplněný život? Máš problémy se zvládáním všech náležitostí dnešní doby a občas máš pocit zoufalství, že nikdy nedosáhneš harmonického a klidného života? Ubíjí Tě každodenní rutina všedního života, která z Tebe vysává veškerou energii?

I já jsem dříve řešil podobnou životní situaci. Dnešní doba je na životní styl velmi náročná a doslova nás nutí si myslet, že denně musíme zvládnout úplně vše. Nejlépe ještě více.

Jenže, kde na to všechno brát čas, motivaci a hlavně energii?

Naše každodenní množství energie není nevyčerpatelné, je proto nutné si uvědomit, co je pro nás opravdu důležité a soustředit se pouze na činnosti, které nás nabíjí anebo nás alespoň tolik nevysávají.

Co říkáš na tohle:

 • Představ si, že se denně hýbeš a stravuješ zdravě a přitom z toho máš skvělý pocit.
 • Představ si, že umíš s lehkostí zvládat každodenní stres a obavy z životních změn.
 • Představ si, že si kolem sebe vytváříš a udržuješ krásné dlouhodobé vztahy, které Ti dodávají energii.

Dávají Ti tyto představy smysl? Pokud ano, tak pokračuj dál, protože takový životní styl je skutečně možný a osobní setkání se mnou pro Tebe může znamenat zásadní životní změnu, po které už dlouho toužíš.

I já jsem to tak měl!

5 let mi trvalo, než jsem objevil dlouhodobě udržitelný zdravý životní styl, který mě denně nabíjí energií a pomáhá mít žít harmonický život, po kterém jsem vždy toužil. A věř mi, že to není pouze o jídle a cvičení. Zdaleka ne!

V roce 2010 jsem byl ve stejné, možná ještě horší situaci, než jsi právě teď Ty. Vážně! Moje životospráva byla ve značně katastrofálním stavu. Většinou jsem se stravoval dost nepravidelně a o kvalitě jednotlivých jídel by se dalo hodně spekulovat. Žádný pravidelný pohyb u mě neexistoval. Byl jsem unavený životem, bez vědomí toho, co a proč vlastně dělám. Žil jsem pod nepřetržitou nadvládou velikého strachu z životních změn, před kterým se mi pravidelně dařilo alespoň na chvíli schovávat díky mému bývalému dobrému příteli alkoholu. Ano, to jsem byl já v roce 2010. Člověk žijící bouřlivý studentský život, bez většího smyslu a radosti ze života.

Věřím, že Ty na tom nejsi tak špatně jako já kdysi. Ale pokud ano, nevadí. Jsi na správném místě. Když jsem tento stav dokázal překonat já, dokážeš to určitě i Ty. Akorát Tvá cesta může být o dost jednodušší, protože Ti pomůžu překonat překážky, které při cestě za zdravějším životním stylem přicházejí. Pomůžu Ti stát se sebevědomou osobností, která si plní svoje sny a přání.

Já jsem si musel na všechno přijít sám. Vyzkoušel jsem spousty rozličných metod a postupů, než jsem zjistil, co je esenciální a podstatné pro můj zdravý životní styl. A teď to pomůžu zjistit i Tobě.

Jak Ti s tím pomůžu?

Předám Ti vše, co jsem se během své cesty naučil.

Určitě si uvědomuješ, že zdraví není pouze o našem těle, že každý jsme naprostý originál a život je neustálá změna. Tyto skutečnosti je potřeba brát na vědomí, protože to velmi ovlivňuje to, co je pro nás zdravé. 

A právě proto Tě chci provést změnou Tvého životního stylu, která Tě obohatí o:

ZNALOSTI

Předám Ti veškeré mé znalosti a zkušenosti z různorodých oblastí zdraví tak, ať je můžeš ihned postupně zavádět do svého života.

SEBEPOZNÁNÍ

Naučím Tě odhalovat a vnímat svoji přirozenou podstatu, své okolní prostředí a životní potřeby.

ŽIVOTNÍ STYL

Pomůžu Ti objevit Tvůj jedinečný dlouhodobě udržitelný zdravý životní styl, který Tě bude neskutečně bavit svojí jednoduchostí a přirozeností.

První konzultace ZDARMA!

Uvědomuji si, že učinění rozhodnutí pro změnu svého životního stylu může být velmi složité a můžeš tak být na vážkách, zda právě já Ti poskytnu to, co zrovna potřebuješ. Nabízím Ti proto první konzultaci ZDARMA, abychom se prvně nezávazně poznali a zjistili, zda spolu opravdu chceme dále sdílet svůj čas a věnovat energii Tvé životní proměně. Nemáš tedy vůbec co ztratit.

Garance poznávací konzultace zdarma

Co si odneseš z první konzultace?

Pokud si budeme rozumět, podíváme se společně na stav Tvého současného životního stylu a probereme změny, kterých si přeješ v životě dosáhnout. Na základě této konzultace Ti pak připravím report, který Ti pomůže porozumět Tvé současné situaci a položí před Tebe základní kameny zdravého života, na kterých začneš stavět svůj nový životní styl. Tento report Ti předám před naší další konzultací, ať máš prostor se s ním dostatečně seznámit. Až se znovu setkáme, budeme spolu objevovat Tvé další kroky ke spokojenějšímu životu.

Poznávací konzultace

Během této konzultace se vzájemně poznáme a když si budeme rozumět, probereme spolu:
 • stav Tvého současného životního stylu
 • změny, kterých si v životě přeješ dosáhnout
 • základní zdravá doporučení, která můžeš začít aplikovat hned po naší konzultaci

Report pro Zdravý život

Získáš ode mě report objasňující Tvoji současnou situaci, který bude obsahovat:
 • Základní principy zdravého života
 • Informace o Tvém jedinečném konstitučním typu
 • Základní zdravá doporučení (výživa, relaxace, pohyb)
 • Rozšiřující zdravá doporučení (kompletní životní styl)
 • Podrobné informace k výživě (vzorový jídelníček, zdravé recepty, stravovací doporučení, ...)

Jak probíhá běžná konzultace?

Všechny konzultace jsou svým způsobem autentické, ale cílem každé z nich je podívat se na Tvůj současný stav, porozumět jeho příčinám, naleznout společně řešení a stanovit si kroky i cíle pro naše další setkání. Níže si můžeš prohlédnout specifika běžné konzultace.

MÍSTO

Pokud jsi z okolí Jindřichova Hradce, můžeme se sejít osobně. Každopádně je zde i možnost online konzultace nebo konzultace po telefonu. Můžeme se tedy spojit odkudkoliv na světě.

OBSAH

Obsah konzultace si určíme vždy na začátku našeho setkání. Většinou budeme probírat záležitosti a nesnáze, které Tě na Tvé cestě za zdravějším životem právě provázejí.

ČAS

Běžná délka konzultace je 60 minut. Pokud bychom potřebovali více času, vždy se můžeme domluvit na prodloužení, podle časových možností nás obou.

Kolik stojí další konzultace?

Cena konzultace se odvíjí na základě počtu předem smluvených konzultací. Osobně doporučuji sjednávat konzultace v balíčku po 3 konzultacích, protože v případě, kdy spolu budeme komunikovat 1x týdně, toto množství konzultací pokryje období 3 týdnů, které je minimálním časovým úsekem pro přijmutí a zakomponování změn do Tvého životního stylu.

1 konzultace
700.00 Kč
700,- Kč/hodinu
6 konzultací
2 400.00 Kč
400,- Kč/hodinu

*Poplatek se hradí před konzultací převodem na běžný účet nebo přímo při osobním setkání.

Přečti si příběhy mých "klientů" přátel

Díky Tomovi jsem pochopila, že hubnutí není o žádných dietách nebo hladovění. Základem je si vše urovnat nejdříve ve své hlavě a říct si: „JÁ TO TAKHLE NECHCI DÁL, CHCI ZMĚNU!“ A jít do toho na 100%. Důležité bylo dobře naslouchat a pochopit, co mi Tom říkal. Dokázal mi vše do detailu vysvětlit a vždy, když jsem něčemu nerozuměla, jsem se na něj mohla obrátit. Myslela jsem si, jak budu muset dřít někde v posilovně. Vůbec. Ze začátku stačilo udělat si čas na pravidelnou přípravu jídla, procházky, jízdu na kole po okolí a plavání. Výsledek byl znát hned po dvou a půl měsících. Ne na váze, ale na oblečení. A hlavně na tom úžasném pocitu, že to jde! BOMBA! Hlavně tenhle styl života mě naprosto nabíjí. Jestli chcete se sebou něco udělat, má jediná rada zní: „Ničeho se nebojte, jděte do toho naplno, stojí to za to!“ A Toma jedině doporučuji !!!
VerčaZdravotní sestra
K Tomovi jsem začal chodit na masáže, protože už jsem nemohl vydržet bolesti zad, které jsem měl díky mému sedavému zaměstnání. Hned po prvních dvou masážích jsem cítil úlevu. Když jsme k tomu společně začali ještě trénovat a Tom mi ukázal cviky k posílení a protažení celého těla, efekt byl o to znatelnější. Dnes již bolest zad vnímám minimálně a vím, jak si od ní pomoci sám vlastními silami. S Tomem jsem maximálně spokojený. Nejvíce se mi líbí jeho přístup a zapálení. Doporučuji ho všem, kteří mají problémy se zády nebo by chtěli pomoct se změnou životního stylu.
KubaBankovní poradce
Prvně jsem dlouho hledala odvahu Tomovi napsat. Nebyla jsem si jistá, jestli mi může pomoct. Ale dnes nelituji. Hned po prvním osobním setkání ze mě opadl téměř všechen stres a věděla jsem, že svůj život dokáži konečně změnit. Tomova ochota a přítomnost pro mě byla vždy velikou oporou a zdrojem energie pro další posun. Nikdy bych neřekla, že změna životního stylu může být ve své podstatě tak jednoduchá, ale pokud člověk opravdu hodně chce, s trochou pomoci dokáže obrátit celý svůj život naruby. Za to Tomovi upřímně děkuji a doporučuji ho všem, kteří by rádi ve svém životě něco změnili!
Helčaprodavačka

Zkusíš to? Nemáš co ztratit.

Do svých konzultací vkládám veškerou svoji energii a pozornost. Proto věřím, že pro Tebe budou velmi přínosné. Přesto nám oběma dávám příležitost si to prvně vyzkoušet tzv. "nanečisto", bez závazků. Ať oba víme, jestli nám naše vzájemná spolupráce vyhovuje. Proto neváhej a vyplň objednávkový formulář pod tímto textem a já už se moc těším na naše první setkání.

Pojď do toho. Nemáš co ztratit.

Tyto informace shromažďuji, abych tě mohl kontaktovat s nabídkou mých služeb. V každém e-mailu máš vždy možnost se z odběru odhlásit. Seznam se s mými zásadami zpracování osobních údajů, ať víš, jak tvé informace chráním. NAJDEŠ JE ZDE>>