KDO JSEM
A CO DĚLÁM?

5.8. 2018Tomáš Stankovský2676x0

Jmenuji se Tomáš Stankovský a jsem průvodce uměním změny. Možná si říkáš: „Jaký průvodce? Jaký umění změny?“ Počkej, hned Ti to vysvětlím. 😉

Rozhodnutí pro změnu

V roce 2010 jsem se rozhodl pro změnu svého životního stylu a to z toho důvodu, že jsem byl svým dosavadním životním stylem už dost vyčerpaný a znuděný. Prostě jsem chtěl začít žít zdravěji. Začínal jsem totiž cítit, že mému tělu současný životní styl už moc nevyhovuje a vlastně mě ani nebaví. Takže bylo na čase s tím něco udělat. Na základě toho jsem podstoupil dietologický program, pod vedením „odborníka“, díky kterému jsem zhubl přes 20 kilo za 2 měsíce.

Ano, přes 20 kilo za 2 měsíce.

Co Ti budu povídat, byl to fakt masakr a se zdravím to nemělo nic moc společného. Panu dietologovi šlo zřejmě víc o peníze než o moje zdraví.

Vydání se na vlastní cestu

Každopádně mě tahle zkušenost nakopla k tomu, abych se o zdraví začal zajímat na vlastní pěst. Během dalších dvou let jsem absolvoval nespočet rekvalifikačních kurzů, workshopů i seminářů a zdravému životnímu stylu jsem totálně propadl. Díky tomu jsem získal dostatek potřebných informací ohledně moderního přístupu ke zdraví.

Popravdě jsem z toho ale nebyl moc nadšený, protože současný způsob mi přišel zbytečně složitý a nepřirozený. Tak jsem začal hledat alternativy a vyzkoušel jsem toho fakt hodně. Jenom co se týče stravování, začínal jsem jako klasický „fitnessák“. Vážil jsem si potraviny, počítal všechny výživové hodnoty a jedl spousty výživových doplňků.

Ale to byl teprve začátek.

Potom, co jsem zjistil, že mi to nevyhovuje, zkoušel jsem i paleo stravu, RAW stravu, nízkosacharidovou stravu a ještě spousty dalších srand. Až jsem nakonec objevil východní holistický přístupy ke zdraví; tradiční čínskou medicínu a ajurvédu. A tyhle tradiční východní medicíny mě naprosto dostaly.

Prozření

Největší síla byla to, když jsem začal chápat některé souvislosti. Třeba jsem konečně pochopil, proč existuje tolik přístupů ke zdraví a jak je možné, že každý má tolik zastánců. A vůbec netvrdím, že některý z těch přístupů je vyloženě špatný, ale mně osobně začal vyhovovat až holistický přístup tradičních východních medicín.

Konečně jsem pochopil, že je to opravdu o individualitě každého z nás, ale ne v tom smyslu, že budeme každý jíst akorát jiné množství jídla. 😀

Proč jsem to nevěděl dříve?

A pak jsem si řekl:

„Kdybych tohle věděl hned na začátku, tak by moje cesta byla daleko, daleko jednodušší.“

A proto jsem se rozhodl, že svoje zkušenosti chci předávat dál. Abych i ostatním lidem ukázal, že zdravý životní styl nemusí být o žádném bláznění, měření a počítání bůh ví čeho všeho, ale že stačí najít svůj jedinečný zdravý životní styl, který mi bude maximálně vyhovovat a všechno budu dělat přirozeně, jednoduše, pravidelně a hlavně s radostí.

A o tom to celé je.

Jak Ti pomůžu?

Díky tomu, že já už jsem si svojí změnou životního stylu prošel a samozřejmě neustále procházím, dokážu Ti pomoc objevit a hlavně změnit Tvůj životní styl daleko rychleji. Díky svým zkušenostem vidím mnohem více možností, jak postupně Tvůj životní styl změnit a usnadním Ti tak Tvoji cestu ke zdravějšímu životnímu stylu.

A proto průvodce, protože tě provedu Tvojí cestou ke změně.

„Pomůžu Ti v sobě objevovat energii k životním změnám, které prospějí nejen Tvému zdraví.“

Protože není zdraví jako zdraví

Uvědomil jsem si, že život je neustálá změna a naše zdraví není jenom o našem těle, ale také o naší mysli, hodně o naší mysli, o našem srdci a naší duši.

Teprve až když tohle pochopíš a zapojíš do změny celou svoji podstatu, můžeš opravdu objevit svůj dlouhodobě udržitelný zdravý životní styl, který Tě bude maximálně naplňovat a ještě k tomu bavit.

A proto jsem tu a píšu tento článek.

Ať víš, že jsem tu pro Tebe a pomůžu Ti objevit Tvůj zdravý životní styl. Tvůj styl, díky kterému budeš žít lepší a bohatší život po všech stránkách.

Takže otázka zní:

„Chceš se přidat na tuhle zdravou životní jízdu?“

Pokud Ti alespoň něco z toho, co jsem zrovna napsal, dává smysl, tak mě začni sledovat na sociálních sítích, čti můj blog a odebírej zdravé zprávy z mého webu, ať už Ti neuteče žádná důležitá informace.

A jestli už teď víš, že chceš v životě provést změny, které prospějí nejen Tvému zdraví, objednej se na úvodní konzultaci ZDARMA. Těším se na Tebe.

To je pro dnešek vše, měj se krásně a zase někdy příště.

Tomáš 🙂

Kreativec se srdcem dobrodruha, věčný optimista a idealista, který na sobě musí vše vyzkoušet a jde si svojí vlastní cestou...
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tvé osobní údaje použiji pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů